HVAC вакуумска пумпа и прибор за алат TB-1 TB-2

Краток опис:

Карактеристики:

Portbale & Heavy Duty

· Висококвалитетна pp пластика, задебелена кутија, силно против паѓање
·Заклучување за очи на подлогата, овозможува заклучување на кутијата со алатки. Обезбедете безбедност.
·Рачка што не се лизга, удобна за држење, издржлива и пренослива


Детали за производот

Документи

Видео

Ознаки на производи

Модел ТБ-1 ТБ-2
Материјал PP PP
Внатрешни димензии L400×Ш200×В198мм L460×W250×H230mm
Дебелина 3,5 мм 3,5 мм
Тежина (празна) 2,31 кг 3,09 кг
Водоотпорен Да Да
Отпорен на прашина Да Да

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја