Kutia e veglave të pompës vakum HVAC dhe aksesorëve TB-1 TB-2

Përshkrim i shkurtër:

Karakteristikat:

Portbale & Detyrë e rëndë

·Plastike pp me cilësi të lartë, kuti e trashur, e fortë kundër rënies
·Bllokimi i syrit të bllokut, mundëson kyçjen e kutisë së veglave.Siguroni sigurinë.
· Dorezë që nuk rrëshqet, e rehatshme për t'u kapur, e qëndrueshme dhe e lëvizshme


Detajet e produktit

Dokumentet

Video

Etiketat e produktit

Model TB-1 TB-2
Materiali PP PP
Dimensionet e brendshme L400×W200×H198mm L460×W250×H230mm
Trashësia 3.5 mm 3.5 mm
Pesha (bosh) 2.31 kg 3.09 kg
I papërshkueshëm nga uji po po
I papërshkueshëm nga pluhuri po po

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni