Pompa kondensate të pakta Mini Split P12

Përshkrim i shkurtër:

Karakteristikat:

Kompakt dhe fleksibël, i heshtur dhe i qëndrueshëm

·Instalim kompakt, fleksibël
· Lidhje e shpejtë, mirëmbajtje e përshtatshme
·Teknologji unike e bilancit motorik, redukton dridhjet
· Dizajn denoise me cilësi të lartë, përvojë më e mirë e përdoruesit


Detajet e produktit

Dokumentet

Video

Etiketat e produktit

P12

përshkrim i produktit
Pompa e kondensatës P12 miraton dizajn të hollë të trupit, është minipompa më e hollë e WIPCOOL.Projektuar posaçërisht për hapësira të ngushta, është instaluar kryesisht në brendësi të pasme të kondicionerëve split.Mund të aplikohet gjithashtu në kondicioner me kanal, kondicioner me kasetë. I përshtatshëm për pajisjen me kapacitet ftohës nën 30,000 btu/hr.

Çelësi i integruar i sigurisë dhe teknologjia unike e aplikuar e balancës së motorit, duke siguruar që pompa të funksionojë në heshtje për një kohë të gjatë dhe të garantojë kullimin e sigurisë.

Të dhënat teknike

Model P12
Tensioni 100v-230V~/50-60Hz
Ngritja e thithjes (Maks.) 2 m (6,5 këmbë)
Koka e shkarkimit (maksimumi) 7 m (23 këmbë)
Shpejtësia e rrjedhës (maksimumi) 12 L/h (3,2 GPH)
Kapaciteti i tankeve 35 ml
Mini Ndan deri në 30,000 btu/orë
Niveli i zërit në 1 m 19dB(A)
Temperatura e Ambientit. 0℃~50℃
12

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni