Pompë mbushëse e vajit ftohës R2

Përshkrim i shkurtër:

Karakteristikat:

Karikimi i naftës nën presion, i lëvizshëm dhe ekonomik

· E përputhshme me të gjitha llojet e vajit frigoriferik
· Materiale të aplikuara çeliku inox, të besueshme dhe të qëndrueshme
· Baza e mbështetëses së këmbës ofron mbështetje dhe levë të shkëlqyer
ndërsa pompon kundër presioneve të larta të një kompresori që funksionon.
· Struktura kundër kthimit, siguron sigurinë e sistemit gjatë karikimit
·Dizajni special, siguroni lidhjen e madhësive të ndryshme të shisheve të vajit


Detajet e produktit

Dokumentet

Video

Etiketat e produktit

R2

përshkrim i produktit
Pompa e karikimit të vajit R2 është projektuar dhe prodhuar për të lejuar teknikët të pompojnë vaj në sistem ndërsa njësia është në punë.Nuk ka nevojë të mbyllni sistemin për karikim.Përmban një tapë universale që përshtatet automatikisht me të gjitha hapjet standarde në kontejnerët e vajit 1, 2-1/2 dhe 5 gallon.Tubi i transferimit të thithjes dhe pajisje të përfshira.Kjo ju lejon të pomponi vajin në kompresor në lëvizjen e poshtme ndërsa sistemi është nën presion, duke e bërë më të lehtë pompimin me një goditje pozitive.

Të dhënat teknike

Model R2
Maks.Pompë Kundër Presionit 15 bar (218 psi)
Maks.Norma e pompës për goditje 75 ml
Madhësia e aplikueshme e shishes së vajit Të gjitha përmasat
Lidhja e zorrës 1/4" & 3/8" SAE
Tubi i daljes Zorrë karikimi 1,5 m HP
Paketimi Kartoni

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni