Pompë karikuese e vajit të ftohjes elektrike R4

Përshkrim i shkurtër:

Karakteristikat:
Madhësia portative, Karikimi i lehtë,
Fuqi e fortë, karikim i lehtë nën presion të madh prapa
Mekanizmi i patentimit, siguron karikim të lehtë në temperaturë të ulët
Konfiguroni mbrojtjen e lehtësimit të presionit, siguroni funksionimin e sigurt
Pajisja e integruar e mbrojtjes termike, parandalon në mënyrë efektive mbingarkimin


Detajet e produktit

Dokumentet

Video

Etiketat e produktit

45354

Kjo pompë e rëndë e transferimit të vajit është ideale për karikimin ose shtimin e vajit në sisteme të mëdha.
Me një motor elektrik 1/3 HP të lidhur drejtpërdrejt me një pompë ingranazhesh me zhvendosje fikse, vaji mund të pompohet në sistemin tuaj edhe kur jeni në punë.
Mbingarkesa termike e integruar e mbrojtur me një mbulesë fleksibël të papërshkueshëm nga uji në butonin e rivendosjes dhe çelësin e ndezjes/fikjes dhe është i miratuar CE.
Shpejtësia e rrjedhës së R4 është 150 L/h, nuk është vetëm për transferimin e vajit të rifreskimit, por gjithashtu mund të përdoret për çdo transferim vaji (pritet benzinë)
Një valvul kontrolli i tipit top është instaluar në daljen e pompës për të parandaluar kthimin e vajit ose të ftohësit në rast të një ndërprerjeje ose prishjeje të energjisë.

Model R4
Tensioni 230V~/50-60Hz ose 115V~/50-60Hz
Fuqia motorike 1/3 kuaj fuqi
Pompë kundër presionit (Maks.) 1/4" & 3/8" SAE
Shpejtësia e rrjedhës (maksimumi) 150 l/h
Lidhja e zorrës 16bar (232psi)
Pesha 5.6 kg

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni